SingaLove z miłości do kotów

Chcąc  przybliżyć Wam moją misję oraz ideę powstania produktów, które mogą przynieść radość Twoim pupilom i Tobie, zacznę od tego, skąd zrodził się pomysł na SingaLove.

Wartości SingaLove

Mocnym fundamentem firmy są wyznawane przeze mnie wartości oraz potrzeba realizacji pasji i marzeń z dzieciństwa.

Niezwykle ważne jest dla mnie bliskość i kontakt z ludźmi, zwierzętami i przyrodą.

SingaLove zrodziła się z miłości do kotów (a już zupełnie mnie rozkochały w sobie singapurki), z miłości do natury, powrotu do tradycji, stąd też stawiam na naturalne surowce (głównie wełnę i drewno) oraz ekologię.

Nazwa SingaLove

SingaLove nie jest nazwą z przypadku, bo koty singapurskie na świecie znane jako SINGA, ma drugą nazwę KOT MIŁOŚCI, czyli po prostu SingaLove z miłości do kotów 🙂

Produkty dla kotów i ich Miłośników

Moje projekty są oryginalne, wręcz unikalne, a wszystko po to by zaspokoić potrzeby Naszych małych przyjaciół oraz Twoje.

Z kotami jestem związana od dzieciństwa, dlatego dobrze znam kocią naturę, dzięki temu wszystkie moje produkty są nie tylko ekskluzywne i niepowtarzalne, ale przede wszystkim przemyślane pod względem komfortu pupilków, zaspokajają  ich podstawowe potrzeby w zakresie zabawy oraz bezpiecznej, ciepłej kryjówki na drzemkę.

Z miłości do dzieci – felinoterapia

Oprócz tego jestem licencjonowaną felinoterapeutką i dogoterapeutką.

Oferuję również zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci, na których wprowadzam dzieci w świat zwierząt, wykorzystując terapię z udziałem kotów. Dodatkowo stawiam na rozwój kreatywności dzieci dzięki arteterapii, bajkoterapii, filcowaniu na mokro, malowaniu ceramiki itd.

 

Podsumowując jest mi bardzo miło Cię tu gościć i zapraszam Cię w swój Koci świat SingaLove 😊

marka SingaLove koty singapurskie akcesoria dla kotówFotografia Monika Małek, http://mmalek.pl/