Helena Wołowicz – ambasadorka harmonii i dobrostanu

SingaLove żyć miłością w harmonii ze sobą, ludźmi, naturą…

Pomagam kobietom powrócić do zdrowia fizycznego i emocjonalnego dzięki aromaterapii i masażom. Wspieram w byciu bliżej siebie, bliskich i natury. Pomagam rodzicom w budowaniu relacji z dziećmi, radzić ze stresem i trudnymi emocjami za pomocą olejków eterycznych, dobroczynnego dotyku, muzyki, felinoterapii z kotami singapurskimi oraz bajkoterapii.

Wartości

Mocnym fundamentem SingaLove są wyznawane przeze mnie wartości chrześcijańskie oraz potrzeba realizacji pasji i pomocy innym.

Niezwykle ważne jest dla mnie miłość, harmonia, bliskość i kontakt ze sobą, ludźmi i naturą.

Historia marki Helena Wołowicz SingaLove

Początkowo SingaLove zrodziła się z miłości do kotów (a już zupełnie mnie rozkochały w sobie singapurki). Założyłam hodowlę kotów Singapura, dając szansę innym, by też poznali tę wspaniałą rasę.

SingaLove nie jest nazwą z przypadku, bo koty singapurskie na świecie znane jako SINGA. Mają też drugą nazwę KOT MIŁOŚCI, czyli po prostu SingaLove 🙂 Singa to też w wielu językach oznacza LEW, ta konotacja jest mi szczególnie bliska, trochę tajemniczo powiem, że zwycięży LEW z pokolenia Judy oraz jeśli ktoś zna interpretację lwa Aslana z Narnii, łatwo odczyta trop 😉 Love – Miłość, jest dla mnie wartością najważniejszą, bo Ten, w którego wierzę, Bóg jest Miłością. Staram się też żyć Miłością, w sobie, w innych, we wszystkim widzieć Miłość.

Z miłości do natury, tradycji zaczęłam projektować i tworzyć unikalne wełniane akcesoria dla zwierząt.

Jednocześnie chciałam pomagać dzieciom, mieć wpływ na rozwój maluchów, zwłaszcza tych z trudnościami.

Jestem licencjonowaną felinoterapeutką i dogoterapeutką.

Prowadzę zajęcia edukacyjno-kreatywne dla dzieci, na których wprowadzam dzieci w świat zwierząt, wykorzystując terapię z udziałem kotów. Dodatkowo stawiam na rozwój kreatywności dzieci dzięki arteterapii, bajkoterapii, filcowaniu na mokro, malowaniu ceramiki itd. Pomagam dzieciom i ich rodzicom zrozumieć trudne emocje, uczę jak rozładowywać napięcie i stres, wspieram w nauce i koncentracji za pomocą olejków, masaży, felinoterapii i bajkoterapii.

Chcę więcej miłości!

Jednak potrzeba dzielenia się miłością i zdobytą wiedzą była tak wielka, że postanowiłam rozwijać się dalej. Ukończyłam szkołę masażu, uzyskałam międzynarodowe certyfikaty uprawniających do wykonywania 14 masaży. Specjalizuję się w swoim autorskim masażu, który łączy kilka technik w jednym, by oferować Ci to, co najlepsze.

Zgłębiłam wiedzę medycyny ziół i olejków eterycznych, zostałam doradcą olejkowym, by w ten sposób wspierać w powrocie do harmonii życia, zdrowia. Pomagam odzyskać zdrowie, wzmocnić odporność, pokonać ból i różne dolegliwości, zrelaksować się i radzić sobie ze stresem. Współpracuję z firmą doTERRA, która pozyskuje najczystsze, przebadane olejki klasy terapeutycznej.

Wspieram kobiety w budowaniu relacji ze sobą, dziećmi, bliskimi. Uczę uważności, bycia tu i teraz, wdzięczności, bycia szczęśliwą. Pomagam w rozwoju osobistym i osiąganiu wolności finansowej i czasowej.

Chciałabym, by każda kobieta miała szansę  na życie miłością, życie w pełni, harmonii i obfitości. Bo miłość ma to do siebie, że jest zupełnie nielogiczna, im bardziej się nią dzieli, tym bardziej się mnoży 😉

Zapraszam Cię do wspólnej podróży… bycia ambasadorką harmonii i dobrostanu!

Z miłością

Helena